ZBIROH - Znám křišťálovou studánku je název prvního ročníku turistického pochodu z centra Zbiroha. Uskuteční se v sobotu 17. února se startem u infocentra na náměstí a trasami 25, 15, 10 km nebo individuálním výšlapem. Cíl bude od 10 do 16 hodin ve zbirožské Vesničce zimních táborníků (souřadnice účastníci zjistí při zahájení).

LÍŠNÁ - Divadelní představení Dámská šatna je přichystané v sobotu 17. února od 19 hodin v sále hostince Na návsi v centru Líšné. Se vstupným sto korun a předprodejem vstupenek v sídle úřadu nebo na telefonu 603 413 980.

ZBIROH - Se životem na zámku za Colloredo - Mansfeldů se v sobotu odpoledne seznámí návštěvníci zbirožského zámku. Prohlídka začíná ve 14.30 a je nutná předchozí rezervace: 602 527 632 nebo pokladna@zbiroh.com.

KŘÍŠE - Hasičský ples pořádají nadšenci z SDH Kříše v sobotu 17. února od 20 hodin v kulturním domě. K tanci zahraje Robert Jíša Band. O občerstvení se postará Tonda ´Habas´ Novák.

TÝČEK - Dětské maškarní odpoledne láká v neděli 18. února od 14.30 do kulturního domu v Týčku. Artista a žonglér Shashik rozparádí nejen kluky i děvčata, ale také jejich dospělý doprovod. Kromě toho se tančí, soutěží, maluje na obličej, atd.

Mohlo by Vás také zajímat: Svojkovičtí zakončili masopust při zpívané v motorestu

Svojkovičtí se při masopustu dobře bavili. | Video: Deník/Václav Havránek