Muži zákona vyrazili ke kolizi. Po příjezdu na místo zjistili, že v příkopu je Škoda Felicia, ve které sedí řidička. Ta neustále sešlapávala plyn, aby z příkopu vyjela.

Šetřením policisté zjistili, že osmačtyřicetiletá řidička jela v autě se svojí nezletilou dcerou. Ta ale po nehodě vystoupila a od projíždějící svědkyně se nechala odvézt do nedaleké obce. Tam bydlel přítel řidičky, který jim měl pomoci s vyproštěním. Mezitím se ale zmatená řidička pokoušela s autem vyjet a došlo k požáru. Ještě než začalo auto hořet ale motoristka odmítla vystoupit. „Zanedlouho, zřejmě z důvodu přehřátí, došlo u výfukového potrubí ke vznícení. Plameny po krátké chvíli dosahovaly až ke střeše vozidla," konkretizovala mluvčí PČR Hana Kroftová. Dveře u motoristky nešly otevřít a sama nebyla schopná vůz opustit. Jeden z policistů ze služebního vozidla ihned vyndal hasicí přístroj a začal hasit. Vyděšenou ženu se mezitím z hořícího vozidla snažil vyprošťovat druhý policista s náhodným pomocníkem. Dveře se jim podařilo posléze otevřít a řidičku z hořícího auta vytáhnout.

Podle informací Deníku byla ve špatném fyzickém stavu. Mužům zákona se nepodařilo na místě provést dechovou zkoušku. Zda žena byla ovlivněna alkoholem, vyloučí nebo potvrdí až výsledky z krve, kterým se dobrovolně podrobila.