ROKYCANY – Klub komorní kultury (nádvoří knihovny na Masarykově náměstí) zvolili herci divadla Maják k představení Živého betlému. Hra se zpěvy začíná ve středu 27. prosince úderem 15. hodiny.

MÝTO – Rovněž ve středu 27. 12., ale už od 9 hodin se v Mýtě koná Sladovna Cup. Jde o čtyřboj ve střelbě z malorážky nejen pro myslivce, ale i pro další zájemce. Registrovat se lze od 8 do 9 hodin v restauraci sladovny. Střílí se na terče s kamzíkem, liškou, kňourem a srncem.

ROKYCANY – Další středeční aktualita je spíše upozorněním. Hasičský záchranný sbor v rokycanské Komenského ulici hlásí omezení provozní doby do 15. hodiny.

ROKYCANY – Výpravu za zvířátky organizují ve čtvrtek 28. prosince nadšenci z DDM Rokycany. Sraz je v osm hodin na nádraží a návrat po poledni. Bližší informace zájemci zjistí na cerna@ddmrokycany.cz.

ZAJEČOV – Ve čtvrtek 28. 12. se do Lidového domu v Zaječově sjedou karbaníci. Uskuteční se tu osmnáctý ročník Zaječovské penalty, což je turnaj v křížovém mariáši. Účastníci se mohou hlásit od deseti hodin.